Ropam MGSM5.0

Moduł sterowania i powiadamiania zdalnego GSM z wbudowanym telefonem przemysłowym. Obsługuje do 8 numerów telefonu, 8 wejść, 4 wyjścia, SMS/VOICE/CLIP/RING, 12V/DC, wbudowany telefon przemysłowy, symulacja linii telefonicznej PSTN (funkcja bramki GSM)

Nowoczesny nadajnik GSM z dwukierunkową transmisją danych. Moduł posiada wyjście RING-TIP,symulacji linii telefonicznej PSTN. Dedykowany jest do zastosowań w systemach SSWiN, KD przesyłania informacji teletechnicznych oraz M2M.Innowacyjne rozwiązania w module MGSM 5.0-PS pozwalaja na przesyłanie dowolnego komunikatu SMS, VOICE, SMS + VOICE z poszczególnych wejść modułu. Sterowanie wyjściami modułu może odbywac się poprzez SMS ( o dowolnej treści), DTMF (w trybie połączenia łosowego) i/lub CLIP z uprawnionych numerów telefonów. Ponadto cztery funckje logiczne pomiędzy I/O , O/O oraz zdarzenia w systemie pozwalają na tworzenie warunkowego sterowania w zależności od stanu systemu. MGSM 5.0 w komplecie z VSR-2 dodatkowo posiada menu głosowe („follow me”), które ułatwia nawigacje i korzystnie z funkcji modułu (potwierdzanie sterowania, sygnalizacja stanu, awarii).

ropam mgsm50

 

Więcej na temat modułu powiadomienia Ropam MGSM-5.0 wraz z materiałami wsparcia znajdziesz w sklepie www.napad.pl oraz na oficjalnej stronie producenta: tutaj