Mapa witryny Sklep ROPAM

Witaj na stronie poświęconej ofercie marki ROPAM elektronik polskiego producenta bezprzewodowych systemów alarmowych, central alarmowych, terminali GSM, automatyki budynkowej oraz akcesoriów i oprogramowania do zarządzania systemami. ROPAM to sprawdzona marka, znana i wykorzystana przez doświadczonych instalatorów w tysiącach systemów na terenie kraju i za granicą.

NOWOŚCI ROPAM

Szkolenie System alarmowy Ropam OptimaGSM 2018

Zapraszamy serdecznie na autoryzowane szkolenie organizowane 1 marca 2018 roku w centrali Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń odbędzie się autoryzowana prezentacja i warsztaty dla instalatorów prowadzone przez firmę Ropam Elektronik. Certyfikowane szkolenie dotyczyć będzie zasad operowania inteligentnych instalacji zabezpieczeń łączących w sobie funkcjonalność Czytaj Dalej Artykuł Szkolenie System alarmowy Ropam OptimaGSM 2018 pochodzi z serwisu Ropam powiadomienie GSM.

Autoryzowane Szkolenie ROPAM – Systemy Alarmowe Kraków 2017

Wszystkich instalatorów i specjalistów projektowania zabezpieczeń zainteresowanych rozwojem w zakresie projektowania i stosowania w praktyce systemów alarmowych i automatyki z powiadomieniem GSM opartych o rozwiązania marki ROPAM elektronik zapraszamy na Autoryzowane Szkolenie, które przeprowadzone będzie w dniu 26 września 2017 roku Czytaj Dalej Artykuł Autoryzowane Szkolenie ROPAM – Systemy Alarmowe Kraków 2017 pochodzi z serwisu Ropam powiadomienie GSM.