Moduł powiadomienia i sterowania BasicGSM-PS ROPAM

Moduł powiadomienia BasicGSM-PS Ropam w NAPAD.pl

W systemach, wykorzystywanych do sygnalizacji napadu i włamania, a także w automatyce domowej ważne jest, aby wszystkie elementy składowe instalacji funkcjonowały skutecznie i bezawaryjnie. Gwarancja niezawodności systemu alarmowego to jednak nie tylko pewność niezakłóconej pracy urządzeń współpracujących, ale również możliwość sprawnej komunikacji o zagrożeniach. Moduł powiadomienia i sterowania BASIC GSM-PS jest w tej sytuacji doskonałym rozwiązaniem, ponieważ nie dość, że umożliwia skuteczne powiadamianie o zdarzeniach, to dodatkowo wyposażony jest w zasilacz buforowy i obsługę zasilaczy awaryjnych, które gwarantują nieprzerwaną pracę modułu nawet w przypadku awarii zasilania.

http://www.napad.pl/produkty-855-4326-basicgsm-ps-ropam.htm


Ropam BasicGSM

Moduł powiadomienia BASIC GSM-PS posiada 8 wejść NC, NO i umożliwia wybór typu reakcji wejść: INFO (I7-I8: NO/NC wyzwalanie +12/GND). Terminal firmy Ropam dysponuje także 4 wyjściami sterowanymi (1x 1A, 3x OC), pozwala na ustalenie sposobu wyzwalania: awaria, sterowanie wyjściem bi/mono przez: CLIP lub SMS. Moduł BasicGSM-PS zapewnia obsługę 8 numerów telefonów, na które wysyłane będą komunikaty głosowe i tekstowe w formie i treści możliwej do modyfikacji przez użytkownika.

Przydatną funkcją modułu jest prowadzenie aktywnej detekcji zagłuszeń i raportowaniu stanu urządzenia na wyjściu. Zaletą BasicGSM PS jest także wbudowana w urządzeniu pamięć zdarzeń zapewniająca długotrwałą archiwizację informacji o aktywności modułu oraz TermostatGSM, który  na bieżąco dokonuje pomiarów temperatury i pozwala monitorować stan pracy urządzenia.

Terminal BASIC GSM-PS przystosowany jest do zapewniania niezakłóconego powiadomienia GSM przy wykorzystaniu wbudowanego w urządzeniu zasilacza buforowego i obsługi zasilaczy awaryjnych. Możliwość podtrzymania pracy modułu w przypadku awarii sieci elektrycznej jest dużą zaletą modułu powiadomienia i gwarantuje, że Basic GSM PS stanowić będzie niezawodny element każdego systemu zabezpieczeń.

Ropam BasicGSM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *